LKS - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Najnowszy film

Korona Skawinki - Jubilat Izdebnik

Ankiety

Które miejsce zajmie Korona Skawinki w sezonie 2014/2015.?


Czy podoba Ci się strona Korony Skawinki na facebooku?


Jak oceniasz wystrój strony

Ostatnie spotkanie

GKS Świt OsielecLKS Korona Skawinki
GKS Świt Osielec 2:1 LKS Korona Skawinki
2014-09-14, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 61, wczoraj: 29
ogółem: 212 433

statystyki szczegółowe

Terminarz Rozgrywek

Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: Klasa C Grupa I

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2014-08-17

1 JAŁOWIEC STRYSZAWA II  -  BIEŃKÓWKA 2014-08-17 17:00 Stryszawa :
2 KORONA SKAWINKI  -  KALWARIANKA KALWARIA II 2014-08-17 11:00 Lanckorona :
3 BURZA ZAKRZÓW  -  SPARTAK SKAWCE 2014-08-17 17:00 Zakrzów :
4 ŚWIT OSIELEC  -  ZRYW LANCKORONA 2014-08-17 17:00 Osielec :
5 JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA  -  CHEŁM STRYSZÓW 2014-08-17 17:00 Jastrzębia :
6 POGOŃ BUGAJ  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE II 2014-08-17 11:00 Bugaj :


 

Kolejka: 2 w dniach 2014-08-23/2014-08-24

7 BIEŃKÓWKA  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE II 2014-08-24 17:00 Bieńkówka :
8 CHEŁM STRYSZÓW  -  POGOŃ BUGAJ 2014-08-23 17:00 Stryszów :
9 ZRYW LANCKORONA  -  JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA 2014-08-24 17:00 Lanckorona :
10 SPARTAK SKAWCE  -  ŚWIT OSIELEC 2014-08-24 17:00 Skawce :
11 KALWARIANKA KALWARIA II  -  BURZA ZAKRZÓW 2014-08-24 11:00 Kalwaria Zebrzydowska :
12 JAŁOWIEC STRYSZAWA II  -  KORONA SKAWINKI 2014-08-24 17:00 Stryszawa :


 

Kolejka: 3 w dniach 2014-08-31

13 KORONA SKAWINKI  -  BIEŃKÓWKA 2014-08-31 11:00 Lanckorona :
14 BURZA ZAKRZÓW  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA II 2014-08-31 17:00 Zakrzów :
15 ŚWIT OSIELEC  -  KALWARIANKA KALWARIA II 2014-08-31 17:00 Osielec :
16 JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA  -  SPARTAK SKAWCE 2014-08-31 11:00 Jastrzębia :
17 POGOŃ BUGAJ  -  ZRYW LANCKORONA 2014-08-31 11:00 Bugaj :
18 SOKÓŁ PRZYTKOWICE II  -  CHEŁM STRYSZÓW 2014-08-31 17:00 Przytkowice :


 

Kolejka: 4 w dniach 2014-09-07

19 BIEŃKÓWKA  -  CHEŁM STRYSZÓW 2014-09-07 16:00 Bieńkówka :
20 ZRYW LANCKORONA  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE II 2014-09-07 16:00 Lanckorona :
21 SPARTAK SKAWCE  -  POGOŃ BUGAJ 2014-09-07 16:00 Skawce :
22 KALWARIANKA KALWARIA II  -  JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA 2014-09-07 11:00 Kalwaria Zebrzydowska :
23 JAŁOWIEC STRYSZAWA II  -  ŚWIT OSIELEC 2014-09-07 17:00 Stryszawa :
24 KORONA SKAWINKI  -  BURZA ZAKRZÓW 2014-09-07 11:00 Lanckorona :


 

Kolejka: 5 w dniach 2014-09-13/2014-09-14

25 BURZA ZAKRZÓW  -  BIEŃKÓWKA 2014-09-14 16:00 Zakrzów :
26 ŚWIT OSIELEC  -  KORONA SKAWINKI 2014-09-14 16:00 Osielec :
27 JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA II 2014-09-14 16:00 Jastrzębia :
28 POGOŃ BUGAJ  -  KALWARIANKA KALWARIA II 2014-09-14 11:00 Bugaj :
29 SOKÓŁ PRZYTKOWICE II  -  SPARTAK SKAWCE 2014-09-14 16:00 Przytkowice :
30 CHEŁM STRYSZÓW  -  ZRYW LANCKORONA 2014-09-13 16:00 Stryszów :


 

Kolejka: 6 w dniach 2014-09-21

31 BIEŃKÓWKA  -  ZRYW LANCKORONA 2014-09-21 16:00 Bieńkówka :
32 SPARTAK SKAWCE  -  CHEŁM STRYSZÓW 2014-09-21 16:00 Skawce :
33 KALWARIANKA KALWARIA II  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE II 2014-09-21 11:00 Kalwaria Zebrzydowska :
34 JAŁOWIEC STRYSZAWA II  -  POGOŃ BUGAJ 2014-09-21 16:00 Stryszawa :
35 KORONA SKAWINKI  -  JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA 2014-09-21 11:00 Lanckorona :
36 BURZA ZAKRZÓW  -  ŚWIT OSIELEC 2014-09-21 16:00 Zakrzów :


 

Kolejka: 7 w dniach 2014-09-27/2014-09-28

37 ŚWIT OSIELEC  -  BIEŃKÓWKA 2014-09-28 16:00 Osielec :
38 JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA  -  BURZA ZAKRZÓW 2014-09-28 16:00 Jastrzębia :
39 POGOŃ BUGAJ  -  KORONA SKAWINKI 2014-09-28 11:00 Bugaj :
40 SOKÓŁ PRZYTKOWICE II  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA II 2014-09-28 16:00 Przytkowice :
41 CHEŁM STRYSZÓW  -  KALWARIANKA KALWARIA II 2014-09-27 16:00 Stryszów :
42 ZRYW LANCKORONA  -  SPARTAK SKAWCE 2014-09-28 16:00 Lanckorona :


 

Kolejka: 8 w dniach 2014-10-05

43 BIEŃKÓWKA  -  SPARTAK SKAWCE 2014-10-05 15:00 Bieńkówka :
44 KALWARIANKA KALWARIA II  -  ZRYW LANCKORONA 2014-10-05 11:00 Kalwaria Zebrzydowska :
45 JAŁOWIEC STRYSZAWA II  -  CHEŁM STRYSZÓW 2014-10-05 15:00 Stryszawa :
46 KORONA SKAWINKI  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE II 2014-10-05 11:00 Lanckorona :
47 BURZA ZAKRZÓW  -  POGOŃ BUGAJ 2014-10-05 15:00 Zakrzów :
48 ŚWIT OSIELEC  -  JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA 2014-10-05 15:00 Osielec :


 

Kolejka: 9 w dniach 2014-10-11/2014-10-12

49 JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA  -  BIEŃKÓWKA 2014-10-12 15:00 Jastrzębia :
50 POGOŃ BUGAJ  -  ŚWIT OSIELEC 2014-10-12 11:00 Bugaj :
51 SOKÓŁ PRZYTKOWICE II  -  BURZA ZAKRZÓW 2014-10-12 15:00 Przytkowice :
52 CHEŁM STRYSZÓW  -  KORONA SKAWINKI 2014-10-11 15:00 Stryszów :
53 ZRYW LANCKORONA  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA II 2014-10-12 15:00 Lanckorona :
54 SPARTAK SKAWCE  -  KALWARIANKA KALWARIA II 2014-10-12 15:00 Skawce :


 

Kolejka: 10 w dniach 2014-10-19

55 BIEŃKÓWKA  -  KALWARIANKA KALWARIA II 2014-10-19 15:00 Bieńkówka :
56 JAŁOWIEC STRYSZAWA II  -  SPARTAK SKAWCE 2014-10-19 15:00 Stryszawa :
57 KORONA SKAWINKI  -  ZRYW LANCKORONA 2014-10-19 11:00 Lanckorona :
58 BURZA ZAKRZÓW  -  CHEŁM STRYSZÓW 2014-10-19 15:00 Zakrzów :
59 ŚWIT OSIELEC  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE II 2014-10-19 15:00 Osielec :
60 JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA  -  POGOŃ BUGAJ 2014-10-19 15:00 Jastrzębia :


 

Kolejka: 11 w dniach 2014-10-25/2014-10-26

61 POGOŃ BUGAJ  -  BIEŃKÓWKA 2014-10-26 11:00 Bugaj :
62 SOKÓŁ PRZYTKOWICE II  -  JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA 2014-10-26 14:00 Przytkowice :
63 CHEŁM STRYSZÓW  -  ŚWIT OSIELEC 2014-10-25 14:00 Stryszów :
64 ZRYW LANCKORONA  -  BURZA ZAKRZÓW 2014-10-26 14:00 Lanckorona :
65 SPARTAK SKAWCE  -  KORONA SKAWINKI 2014-10-26 14:00 Skawce :
66 KALWARIANKA KALWARIA II  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA II 2014-10-26 11:00 Kalwaria Zebrzydowska :

Zegar

Reklama

Losowa galeria

Korona-Przytkowice :)
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
LKS Bieńkówka - LKS Zryw Lanckorona
LKS Spartak Skawce - LKS Chełm Stryszów
MKS Kalwarianka Kalwaria - LKS Sokół Przytkowice II
LKS Jałowiec Stryszawa II - LKS Pogoń Bugaj
LKS Korona Skawinki - LKS Jastrzębianka Jastrzębia
- GKS Świt Osielec

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
LKS Bieńkówka
GKS Świt Osielec 2:1 LKS Korona Skawinki
LKS Jastrzębianka Jastrzębia 1:3 LKS Jałowiec Stryszawa II
LKS Pogoń Bugaj 1:5 MKS Kalwarianka Kalwaria
LKS Sokół Przytkowice II 3:3 LKS Spartak Skawce
LKS Chełm Stryszów 2:0 LKS Zryw Lanckorona

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Admin
status Gadu-Gadu