Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: Klasa C Grupa I
RUNDA I
Kolejka: 1 w dniach 2014-08-17
1 |
JAŁOWIEC STRYSZAWA II |
- |
BIEŃKÓWKA |
2014-08-17 |
17:00 |
Stryszawa |
: |
2 |
KORONA SKAWINKI |
- |
KALWARIANKA KALWARIA II |
2014-08-17 |
11:00 |
Lanckorona |
: |
3 |
BURZA ZAKRZÓW |
- |
SPARTAK SKAWCE |
2014-08-17 |
17:00 |
Zakrzów |
: |
4 |
ŚWIT OSIELEC |
- |
ZRYW LANCKORONA |
2014-08-17 |
17:00 |
Osielec |
: |
5 |
JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA |
- |
CHEŁM STRYSZÓW |
2014-08-17 |
17:00 |
Jastrzębia |
: |
6 |
POGOŃ BUGAJ |
- |
SOKÓŁ PRZYTKOWICE II |
2014-08-17 |
11:00 |
Bugaj |
: |
Kolejka: 2 w dniach 2014-08-23/2014-08-24
7 |
BIEŃKÓWKA |
- |
SOKÓŁ PRZYTKOWICE II |
2014-08-24 |
17:00 |
Bieńkówka |
: |
8 |
CHEŁM STRYSZÓW |
- |
POGOŃ BUGAJ |
2014-08-23 |
17:00 |
Stryszów |
: |
9 |
ZRYW LANCKORONA |
- |
JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA |
2014-08-24 |
17:00 |
Lanckorona |
: |
10 |
SPARTAK SKAWCE |
- |
ŚWIT OSIELEC |
2014-08-24 |
17:00 |
Skawce |
: |
11 |
KALWARIANKA KALWARIA II |
- |
BURZA ZAKRZÓW |
2014-08-24 |
11:00 |
Kalwaria Zebrzydowska |
: |
12 |
JAŁOWIEC STRYSZAWA II |
- |
KORONA SKAWINKI |
2014-08-24 |
17:00 |
Stryszawa |
: |
Kolejka: 3 w dniach 2014-08-31
13 |
KORONA SKAWINKI |
- |
BIEŃKÓWKA |
2014-08-31 |
11:00 |
Lanckorona |
: |
14 |
BURZA ZAKRZÓW |
- |
JAŁOWIEC STRYSZAWA II |
2014-08-31 |
17:00 |
Zakrzów |
: |
15 |
ŚWIT OSIELEC |
- |
KALWARIANKA KALWARIA II |
2014-08-31 |
17:00 |
Osielec |
: |
16 |
JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA |
- |
SPARTAK SKAWCE |
2014-08-31 |
11:00 |
Jastrzębia |
: |
17 |
POGOŃ BUGAJ |
- |
ZRYW LANCKORONA |
2014-08-31 |
11:00 |
Bugaj |
: |
18 |
SOKÓŁ PRZYTKOWICE II |
- |
CHEŁM STRYSZÓW |
2014-08-31 |
17:00 |
Przytkowice |
: |
Kolejka: 4 w dniach 2014-09-07
19 |
BIEŃKÓWKA |
- |
CHEŁM STRYSZÓW |
2014-09-07 |
16:00 |
Bieńkówka |
: |
20 |
ZRYW LANCKORONA |
- |
SOKÓŁ PRZYTKOWICE II |
2014-09-07 |
16:00 |
Lanckorona |
: |
21 |
SPARTAK SKAWCE |
- |
POGOŃ BUGAJ |
2014-09-07 |
16:00 |
Skawce |
: |
22 |
KALWARIANKA KALWARIA II |
- |
JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA |
2014-09-07 |
11:00 |
Kalwaria Zebrzydowska |
: |
23 |
JAŁOWIEC STRYSZAWA II |
- |
ŚWIT OSIELEC |
2014-09-07 |
17:00 |
Stryszawa |
: |
24 |
KORONA SKAWINKI |
- |
BURZA ZAKRZÓW |
2014-09-07 |
11:00 |
Lanckorona |
: |
Kolejka: 5 w dniach 2014-09-13/2014-09-14
25 |
BURZA ZAKRZÓW |
- |
BIEŃKÓWKA |
2014-09-14 |
16:00 |
Zakrzów |
: |
26 |
ŚWIT OSIELEC |
- |
KORONA SKAWINKI |
2014-09-14 |
16:00 |
Osielec |
: |
27 |
JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA |
- |
JAŁOWIEC STRYSZAWA II |
2014-09-14 |
16:00 |
Jastrzębia |
: |
28 |
POGOŃ BUGAJ |
- |
KALWARIANKA KALWARIA II |
2014-09-14 |
11:00 |
Bugaj |
: |
29 |
SOKÓŁ PRZYTKOWICE II |
- |
SPARTAK SKAWCE |
2014-09-14 |
16:00 |
Przytkowice |
: |
30 |
CHEŁM STRYSZÓW |
- |
ZRYW LANCKORONA |
2014-09-13 |
16:00 |
Stryszów |
: |
Kolejka: 6 w dniach 2014-09-21
31 |
BIEŃKÓWKA |
- |
ZRYW LANCKORONA |
2014-09-21 |
16:00 |
Bieńkówka |
: |
32 |
SPARTAK SKAWCE |
- |
CHEŁM STRYSZÓW |
2014-09-21 |
16:00 |
Skawce |
: |
33 |
KALWARIANKA KALWARIA II |
- |
SOKÓŁ PRZYTKOWICE II |
2014-09-21 |
11:00 |
Kalwaria Zebrzydowska |
: |
34 |
JAŁOWIEC STRYSZAWA II |
- |
POGOŃ BUGAJ |
2014-09-21 |
16:00 |
Stryszawa |
: |
35 |
KORONA SKAWINKI |
- |
JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA |
2014-09-21 |
11:00 |
Lanckorona |
: |
36 |
BURZA ZAKRZÓW |
- |
ŚWIT OSIELEC |
2014-09-21 |
16:00 |
Zakrzów |
: |
Kolejka: 7 w dniach 2014-09-27/2014-09-28
37 |
ŚWIT OSIELEC |
- |
BIEŃKÓWKA |
2014-09-28 |
16:00 |
Osielec |
: |
38 |
JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA |
- |
BURZA ZAKRZÓW |
2014-09-28 |
16:00 |
Jastrzębia |
: |
39 |
POGOŃ BUGAJ |
- |
KORONA SKAWINKI |
2014-09-28 |
11:00 |
Bugaj |
: |
40 |
SOKÓŁ PRZYTKOWICE II |
- |
JAŁOWIEC STRYSZAWA II |
2014-09-28 |
16:00 |
Przytkowice |
: |
41 |
CHEŁM STRYSZÓW |
- |
KALWARIANKA KALWARIA II |
2014-09-27 |
16:00 |
Stryszów |
: |
42 |
ZRYW LANCKORONA |
- |
SPARTAK SKAWCE |
2014-09-28 |
16:00 |
Lanckorona |
: |
Kolejka: 8 w dniach 2014-10-05
43 |
BIEŃKÓWKA |
- |
SPARTAK SKAWCE |
2014-10-05 |
15:00 |
Bieńkówka |
: |
44 |
KALWARIANKA KALWARIA II |
- |
ZRYW LANCKORONA |
2014-10-05 |
11:00 |
Kalwaria Zebrzydowska |
: |
45 |
JAŁOWIEC STRYSZAWA II |
- |
CHEŁM STRYSZÓW |
2014-10-05 |
15:00 |
Stryszawa |
: |
46 |
KORONA SKAWINKI |
- |
SOKÓŁ PRZYTKOWICE II |
2014-10-05 |
11:00 |
Lanckorona |
: |
47 |
BURZA ZAKRZÓW |
- |
POGOŃ BUGAJ |
2014-10-05 |
15:00 |
Zakrzów |
: |
48 |
ŚWIT OSIELEC |
- |
JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA |
2014-10-05 |
15:00 |
Osielec |
: |
Kolejka: 9 w dniach 2014-10-11/2014-10-12
49 |
JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA |
- |
BIEŃKÓWKA |
2014-10-12 |
15:00 |
Jastrzębia |
: |
50 |
POGOŃ BUGAJ |
- |
ŚWIT OSIELEC |
2014-10-12 |
11:00 |
Bugaj |
: |
51 |
SOKÓŁ PRZYTKOWICE II |
- |
BURZA ZAKRZÓW |
2014-10-12 |
15:00 |
Przytkowice |
: |
52 |
CHEŁM STRYSZÓW |
- |
KORONA SKAWINKI |
2014-10-11 |
15:00 |
Stryszów |
: |
53 |
ZRYW LANCKORONA |
- |
JAŁOWIEC STRYSZAWA II |
2014-10-12 |
15:00 |
Lanckorona |
: |
54 |
SPARTAK SKAWCE |
- |
KALWARIANKA KALWARIA II |
2014-10-12 |
15:00 |
Skawce |
: |
Kolejka: 10 w dniach 2014-10-19
55 |
BIEŃKÓWKA |
- |
KALWARIANKA KALWARIA II |
2014-10-19 |
15:00 |
Bieńkówka |
: |
56 |
JAŁOWIEC STRYSZAWA II |
- |
SPARTAK SKAWCE |
2014-10-19 |
15:00 |
Stryszawa |
: |
57 |
KORONA SKAWINKI |
- |
ZRYW LANCKORONA |
2014-10-19 |
11:00 |
Lanckorona |
: |
58 |
BURZA ZAKRZÓW |
- |
CHEŁM STRYSZÓW |
2014-10-19 |
15:00 |
Zakrzów |
: |
59 |
ŚWIT OSIELEC |
- |
SOKÓŁ PRZYTKOWICE II |
2014-10-19 |
15:00 |
Osielec |
: |
60 |
JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA |
- |
POGOŃ BUGAJ |
2014-10-19 |
15:00 |
Jastrzębia |
: |
Kolejka: 11 w dniach 2014-10-25/2014-10-26
61 |
POGOŃ BUGAJ |
- |
BIEŃKÓWKA |
2014-10-26 |
11:00 |
Bugaj |
: |
62 |
SOKÓŁ PRZYTKOWICE II |
- |
JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA |
2014-10-26 |
14:00 |
Przytkowice |
: |
63 |
CHEŁM STRYSZÓW |
- |
ŚWIT OSIELEC |
2014-10-25 |
14:00 |
Stryszów |
: |
64 |
ZRYW LANCKORONA |
- |
BURZA ZAKRZÓW |
2014-10-26 |
14:00 |
Lanckorona |
: |
65 |
SPARTAK SKAWCE |
- |
KORONA SKAWINKI |
2014-10-26 |
14:00 |
Skawce |
: |
66 |
KALWARIANKA KALWARIA II |
- |
JAŁOWIEC STRYSZAWA II |
2014-10-26 |
11:00 |
Kalwaria Zebrzydowska |
: |